Plan je gratis intake hier
Contact

Ja zeker, het e-book ‘in 3 stappen naar een betere nachtrust’ zit in je mailbox

Je hebt deze informatie voor je liggen en wat nu?

Ga er mee aan de slag!

Maar wat nou als het niet lukt, om wat voor reden dan ook?

Misschien heb je geen idee waar je moet beginnen, of geen idee hoe je moet beginnen. Lukt het je niet om het in je eentje te doen?
Heb je al heel veel geprobeerd en is alles het net niet geweest, wil je nu heel graag iets wat echt bij jou past?
Iets wat echt voor jouw lichaam en lijf gemaakt is?

  • Dan is een gericht voedingsadvies de oplossing, omdat het is opgesteld aan de hand van jouw bloedwaarden.
  • Geen standaard volgend zelfhulpboek.

Maar jouw eigen persoonlijke voedingsplan, gericht aan de slag gaan met voeding, eventueel aangevuld met extra’s zoals voedingsstoffen, mineralen.

 

Hoe weet je of dit voedingsplan iets voor jou is?

Als je al tot hier gekomen bent is de kans groot dat je daar al niet meer over hoeft te twijfelen.

Twijfel je toch?

Dan maak je een afspraak voor een intake gesprek. Dit gesprek is bedoeld om samen te kijken waar jij tegenaan loopt en wat ik hierin voor jou kan betekenen (vrijblijvend).

  • Ga voor het traject “1:1 coaching”

Plan jouw afspraak direct in

Is dit gerichte persoonlijke voedingsplan net een brug te ver of ben je meer opzoek naar een gericht advies om je mineralen en vitaminen eens goed aan te vullen?

Dan kun je ook kiezen voor een korter traject waarin je nog steeds met voeding aan de slag kunt maar je ook de mogelijkheid hebt de focus op mineralen, vitaminen, supplementen en labonderzoek te leggen.

  • Ga voor het traject “werk aan jezelf”

Bespreek de mogelijkheden tijdens je intake gesprek.

Plan direct je afspraak in

Anderen die je
voor gingen

Ik gun iedere vrouw een gezond lijf en vrolijke mind. En zou Shirley daarom absoluut aanraden! 🙂
In de wondere wereld van gezonde voeding en diëtiek vliegen de algemene, vage adviezen je tegenwoordig om de oren. Een zoektocht die veel verwarring en frustratie kan brengen.
Wat ik onwijs krachtig vind aan de aanpak van Shirley is dat haar begeleiding precies afgestemd is op jou als individu, vanuit resultaten die vooraf persoonlijk gemeten zijn. Zo weet je dat het perfect passend is voor jouw lichaam. Onwijs fijn, en maakt voor mij al het verschil.

Shirley is daarnaast een diëtiste die ook zeer ervaren is op het gebied van mindset, negatieve gedachtes aanpakken en het ontwikkelen van meer zelfliefde als vrouw. Dat maakt dat je je echt gehoord voelt.

Rianne

Na van alles geprobeerd te hebben heb ik echt resultaat geboekt bij Shirley. Shirley luistert echt naar je. In zachtheid maar wel direct en met duidelijkheid zoekt ze samen naar de mogelijkheden. Ze motiveert en maakt je bewust van je eigen verantwoordelijkheid en heeft geen oordeel. Alles is bespreekbaar. Samen behaal je je doel! Ik heb eindelijk het handvat waar ik allang naar op zoek was en wat ik nog steeds gebruik.

Brenda Martens

Bedankt Shirley! Je hebt echt mijn leven veranderd. Mijn lijf heeft echt jaren en jaren onder stress gestaan waardoor ik hard moest werken om gewicht te verliezen en dit harde werken werkte soms ook averechts.
Na bloedonderzoek een speciaal ‘dieet’ gekregen op basis van voedingsmiddelen die geschikt zijn voor mijn lijf. Dit was in het begin wel een beetje stoeien want ik moest producten gaan mijden die ik dagelijks at, en ineens niet meer ‘mocht’. Al vrij snel voelde ik mij zooo veel beter dat het geen moetje meer was. Het is echt een enorme verandering in leefstijl geworden en met de nodige duidelijke resultaten. Ook de weegschaal werkte al vrij snel mee!!
Super fijn contact gehad en fantastische begeleiding tijdens het proces. Nu bijna 4 maanden verder is het nog steeds onderdeel van mijn dagelijkse lijfstijl.

Niki – 34

Omdat ik graag meer informatie wilde over mijn lichaam en welke voedingstoffen en producten voor mijn lichaam geschikt zijn ben ik via Shirley het Metabolic Balance groepstraject ingestapt.

Metabolic Balance vind ik een erg fijn plan omdat deze helemaal afgestemd is op mijn lichaamswaarde, er is voldoende ruimte voor improvisatie én je hoeft geen calorieën te tellen. Calorieën tellen is in de loop der jaren een obsessie geworden waar ik erg graag vanaf wilde. Meer rust in mijn lijf en mijn hoofd.

In het begin had ik nog best wel vragen, hoe kan ik het plan nu het beste in mijn leven integreren. Het groepstraject heb ik erg prettig ervaren omdat je kun sparren met andere, die ook mijn ervaringen en struggels deelden.

Shirley geeft veel bruikbare tips en informatie in haar online meetings, de online communitiy en in de online omgeving dmv werkboeken en informatie sheets.

Inmiddels heb ik mijn doel gehaald. Meer rust in mijn lijf en hoofd, gewicht verloren én mijn relatie met eten is verbeterd.

Dankjewel Shirley!

Ankie – 36

Wat ben ik ontzettend blij dat ik het Metabolic Balance traject met Shirley heb gedaan! Vanaf dag één voelde ik me supergoed begeleid. Shirley is niet alleen enorm kundig en professioneel, maar ook een ontzettend fijn en warm mens. Haar bereikbaarheid is echt top; ze is heel laagdrempelig en staat altijd snel voor je klaar met advies of een motiverend woord.

​Wat ik vooral zo fijn vind, is haar persoonlijke en enthousiaste aanpak. Ze luistert écht en geeft je concrete, praktische handvaten waar je in het dagelijks leven direct wat aan hebt.

​Het resultaat is voor mij echt life-changing: ik liep hiervoor rond met heel veel pijnklachten en had ontzettend veel last van opvliegers, en dat is nu dankzij Metabolic Balance allemaal helemaal weg! Ik voel me weer fantastisch.

​Haar enthousiasme werkt aanstekelijk en ze weet je telkens weer te motiveren. Ik had me echt geen betere consulente kunnen wensen. Zoek je een topconsulente die echt het verschil maakt? Dan moet je absoluut bij Shirley zijn.

Bedankt voor alles, Shirley!

Claudia Jonker

Medio juni 2022 gestart met het voedingsplan en binnen een paar weken zonder honger en weinig moeite de gewenste kilo’s afgevallen.
Sindsdien blijk ik netjes op mijn ideale gewicht. Dit alles door het voedingsplan in combinatie met de fijne en ook gezellige begeleiding van Shirley.
Ze neemt ruim de tijd en je kan tussen de gesprekken door via de mail of whatsapp vragen stellen die dan snel beantwoord worden.

Chantal

“Om ergens te komen moet je eerst besluiten niet te blijven waar je nu bent.”

– Shirley Brouwers

All-in

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot ondersteunende online omgeving
  • 6 maanden begeleiding

€ 1250,-

Maak je afspraak

Uitbreiding (All-in)

  • Aansluiten op je All-in traject
  • 3 maanden extra begeleiding

€ 349,-

Restart

  • Je persoonlijk voedingsplan (All-in traject) opnieuw starten
  • 2 maanden begeleiding om je plan weer op te pakken

€ 249,-