Plan je gratis intake hier
Contact

Ja zeker, het e-book ‘in 3 stappen naar een betere nachtrust’ zit in je mailbox

Je hebt deze informatie voor je liggen en wat nu?

Ga er mee aan de slag!

Maar wat nou als het niet lukt, om wat voor reden dan ook?

Misschien heb je geen idee waar je moet beginnen, of geen idee hoe je moet beginnen. Lukt het je niet om het in je eentje te doen?
Heb je al heel veel geprobeerd en is alles het net niet geweest, wil je nu heel graag iets wat echt bij jou past?
Iets wat echt voor jouw lichaam en lijf gemaakt is?

  • Dan is een gericht voedingsadvies de oplossing, omdat het is opgesteld aan de hand van jouw bloedwaarden.
  • Geen standaard volgend zelfhulpboek.

Maar jouw eigen persoonlijke voedingsplan, gericht aan de slag gaan met voeding, eventueel aangevuld met extra’s zoals voedingsstoffen, mineralen.

 

Hoe weet je of dit voedingsplan iets voor jou is?

Als je al tot hier gekomen bent is de kans groot dat je daar al niet meer over hoeft te twijfelen.

Twijfel je toch?

Dan maak je een afspraak voor een intake gesprek. Dit gesprek is bedoeld om samen te kijken waar jij tegenaan loopt en wat ik hierin voor jou kan betekenen (vrijblijvend).

  • Ga voor het traject “1:1 coaching”

Plan jouw afspraak direct in

Is dit gerichte persoonlijke voedingsplan net een brug te ver of ben je meer opzoek naar een gericht advies om je mineralen en vitaminen eens goed aan te vullen?

Dan kun je ook kiezen voor een korter traject waarin je nog steeds met voeding aan de slag kunt maar je ook de mogelijkheid hebt de focus op mineralen, vitaminen, supplementen en labonderzoek te leggen.

  • Ga voor het traject “werk aan jezelf”

Bespreek de mogelijkheden tijdens je intake gesprek.

Plan direct je afspraak in

Anderen die je
voor gingen

Medio juni 2022 gestart met het voedingsplan en binnen een paar weken zonder honger en weinig moeite de gewenste kilo’s afgevallen.
Sindsdien blijk ik netjes op mijn ideale gewicht. Dit alles door het voedingsplan in combinatie met de fijne en ook gezellige begeleiding van Shirley.
Ze neemt ruim de tijd en je kan tussen de gesprekken door via de mail of whatsapp vragen stellen die dan snel beantwoord worden.

Chantal

Dankzij mijn persoonlijk voedingsplan en de motiverende gesprekken met Shirley voel ik me nu lichamelijk en geestelijk veel beter.
Veel meer energie en minder pijn (fibromyalgie), minder last van mijn darmen en overgangsklachten.
Ik wilde ook graag wat kilo’s kwijt. Uiteindelijk ruim onder mijn streefgewicht gekomen en dat ging nog moeiteloos ook.
Ik heb ook nog nooit zo gevarieerd en lekker gegeten.
Het was in het begin even omschakelen en goed plannen, maar nu gaat het van vanzelf.
Dank je wel Shirley voor de fijne gesprekken, tips en adviezen.

Narda van Vugt

Ik ben super tevreden over het traject bij Shirley. Zeer kundige adviezen en handige tips om mijn leefstijl gezond te maken en levensfase bestendig. Alle gezondheidsdoelen die ik vooraf gesteld heb zijn behaald. Ik ben haar dan ook dankbaar dat ze me mij geholpen heeft inzicht te geven in wat goed is voor mijn lijf. In het begin was het zeker even wennen, maar omdat het effect meteen voelbaar was ook gemakkelijk te doen.

Daniëlle Smulders – Meulendijks

Bedankt Shirley! Je hebt echt mijn leven veranderd. Mijn lijf heeft echt jaren en jaren onder stress gestaan waardoor ik hard moest werken om gewicht te verliezen en dit harde werken werkte soms ook averechts.
Na bloedonderzoek een speciaal ‘dieet’ gekregen op basis van voedingsmiddelen die geschikt zijn voor mijn lijf. Dit was in het begin wel een beetje stoeien want ik moest producten gaan mijden die ik dagelijks at, en ineens niet meer ‘mocht’. Al vrij snel voelde ik mij zooo veel beter dat het geen moetje meer was. Het is echt een enorme verandering in leefstijl geworden en met de nodige duidelijke resultaten. Ook de weegschaal werkte al vrij snel mee!!
Super fijn contact gehad en fantastische begeleiding tijdens het proces. Nu bijna 4 maanden verder is het nog steeds onderdeel van mijn dagelijkse lijfstijl.

Niki – 34

Ik ben erg tevreden over mijn behandeling bij Shirley Brouwers. Ze heeft me goed begeleid en was via laagdrempelig contact altijd bereikbaar voor vragen. De adviezen waren duidelijk en praktisch en hebben me concrete handvatten gegeven om zelf verder mee aan de slag te gaan. Ik heb de begeleiding als prettig en betrokken ervaren en ik zou het zeker aanraden.

Isa Van Der Putten

Deskundig en goede begeleiding tijdens het persoonlijk voedingsplan.
Shirley is een lieve vrouw, die verder kijkt dan alleen naar het Voedingspatroon. Ze neemt je eigen situatie en leefstijl mee in de ondersteuning, en verdiept zich om een zo goed mogelijk advies en tips te geven.
Bedankt!

Veronique

“Om ergens te komen moet je eerst besluiten niet te blijven waar je nu bent.”

– Shirley Brouwers

All-in

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot ondersteunende online omgeving
  • 6 maanden begeleiding

€ 1250,-

Maak je afspraak

Uitbreiding (All-in)

  • Aansluiten op je All-in traject
  • 3 maanden extra begeleiding

€ 349,-

Restart

  • Je persoonlijk voedingsplan (All-in traject) opnieuw starten
  • 2 maanden begeleiding om je plan weer op te pakken

€ 249,-