Plan je gratis intake hier
Contact

Rodekool salade

Rodekool, een echt winters gerecht. Gekookt met goudrenetten, aardappelpuree en hachee.

Maar dit keer gaan we het weer even anders doen, rauwe rodekool verwerken in een salade.

Frisse rodekool salade

Salade is dan weer echt een zomers gerecht. Je lichaam is dan ook beter in staat om met koud eten om te gaan. Natuurlijk is de winter ook prima voor salades, maar zorg dan dat deze niet intens koud zijn. Kamertemperatuur is prima.

Aangezien rode kool meer een winter groente is, maar toch ook gewoon erg lekker voor in de salade, heb ik vandaag een snelle salade die zowel lekker is in de winter als in de zomer.

In dit recept gebruik ik een halve rode kool. Hier komt al heel wat rode kool vanaf. Maak een kom met de rode kool salade en voeg de toppings pas toe als je de rode kool gaat eten. Zo blijven de toppings vers en kun je makkelijk variëren.

INGREDIËNTEN
  • 1/2 Rodekool
  • Natuurazijn
  • Olijfolie
  • Peper en Keltisch zeezout naar smaak
  • Kruiden naar smaak (bijvoorbeeld mosterd, peterselie)
BEREIDING

Snij de rodekool in dunne reepjes en doe deze in een grote kom.

Klop de azijn en olie goed door elkaar. Voeg kruiden, peper en Keltisch zeezout naar smaak toe.

Giet het azijn/olie mengsel over de rodekool. Schep even de rodekool goed door, zodat het mengsel zich goed kan verdelen door de rodekool. Laat dit een nachtje afgedekt in de koelkast staan. Je zult zien dat de rode kool wat gaat slinken.

Serveer je rodekool salade als bijgerecht bij je hoofdmaaltijd of als salade tijdens de lunch.

Ik vind deze rodekool salade erg lekker met geitenkaas en stukjes perzik. Noten en gedroogd fruit is er ook lekker door. Evenals een gesnipperd uitjes of zilveruitjes, augurk en appel.

NOTES
  • Dit gerecht is glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en volledig plantaardig. De toppings kunnen hier natuurlijk verandering in brengen.
  • Heb jij je persoonlijk voedingsplan en staat rodekool tussen de groenten soorten?
    Dan is dit een perfect gerecht.

Enjoy!

Wil je gezonde inspiratie & reminders via e-mail?

Voed jezelf met de juiste informatie
Liefs van Shirley

Wil jij je gezond, levendig en vitaal voelen?

We ontdekken samen wat jouw lichaam nodig heeft

Wanneer je met mij gaat werken zoekt je lichaam tijdens het proces zijn weg naar de juiste balans, waardoor jij fit thuiskomt van je werk, dus niet uitgeblust op de bank zit. Jij leert je lichaam kennen. Je leert jezelf kennen. Je ontdekt wat bij je past. Dat is waar mijn coaching op geënt is. Voor de rest van je leven.

Maak afspraak

Werk aan jezelf

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Voedings- en leefstijl adviezen
  • 3 maanden begeleiding
  • 3 coachsessies in de praktijk of online
  • Persoonlijk supplementen advies
  • Optie tot: ondersteunend lab onderzoek (bloedonderzoek, mineralen, zware metalen)

1:1 coaching

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek, incl. bv. vitamine D en B12 (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot online community
  • 12 maanden begeleiding
  • 9 coachsessies in de praktijk of online
  • Optie tot: extra lab onderzoek (mineralen, zware metalen)

€ 1.595,-

Leer meer

Versneld traject

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot online community
  • 6 maanden begeleiding
  • 4 coachsessies in de praktijk (of online)
  • evt. bel-afspraken
  • Optie tot: extra lab onderzoek (bv. mineralen, zware metalen)

€ 1075,-

Leer meer

Anderen die je
voor gingen

Deskundig en goede begeleiding tijdens het persoonlijk voedingsplan.
Shirley is een lieve vrouw, die verder kijkt dan alleen naar het Voedingspatroon. Ze neemt je eigen situatie en leefstijl mee in de ondersteuning, en verdiept zich om een zo goed mogelijk advies en tips te geven.
Bedankt!

Veronique

Ik heb met Shirley op een hele prettige manier mijn traject doorlopen. Shirley geeft op een hele rustige professionele manier adviezen en tips, is totaal niet opdringerig en denkt heel goed mee. Mijn biologische leeftijd is in 9 maanden gedaald van 57 naar 37 jaar, ik ben ruim 10 kg afgevallen, voel me geweldig en mijn overgangsklachten zijn nagenoeg verdwenen. Ik kan Shirley zeker aanbevelen!

Noelle

Ik gun iedere vrouw een gezond lijf en vrolijke mind. En zou Shirley daarom absoluut aanraden! 🙂
In de wondere wereld van gezonde voeding en diëtiek vliegen de algemene, vage adviezen je tegenwoordig om de oren. Een zoektocht die veel verwarring en frustratie kan brengen.
Wat ik onwijs krachtig vind aan de aanpak van Shirley is dat haar begeleiding precies afgestemd is op jou als individu, vanuit resultaten die vooraf persoonlijk gemeten zijn. Zo weet je dat het perfect passend is voor jouw lichaam. Onwijs fijn, en maakt voor mij al het verschil.

Shirley is daarnaast een diëtiste die ook zeer ervaren is op het gebied van mindset, negatieve gedachtes aanpakken en het ontwikkelen van meer zelfliefde als vrouw. Dat maakt dat je je echt gehoord voelt.

Rianne

Gezonde voeding is ontzettend belangrijk, maar voor mij was het lastig om tussen al die gezondheidsadviezen, dieten, tips en nieuwe middeltjes het juiste te vinden. Shirley heeft mij daarin ontzettend fijn begeleidt, ze is betrokken, goed bereikbaar en creëert een gezonde relatie tussen voeding en lijf. Voor mij is het inmiddels een leefstijl geworden ipv een tijdelijke dieet, met de nodige gezondheidswinst! Ik vind het een aanrader voor iedereen!

Herma

Dankzij mijn persoonlijk voedingsplan en de motiverende gesprekken met Shirley voel ik me nu lichamelijk en geestelijk veel beter.
Veel meer energie en minder pijn (fibromyalgie), minder last van mijn darmen en overgangsklachten.
Ik wilde ook graag wat kilo’s kwijt. Uiteindelijk ruim onder mijn streefgewicht gekomen en dat ging nog moeiteloos ook.
Ik heb ook nog nooit zo gevarieerd en lekker gegeten.
Het was in het begin even omschakelen en goed plannen, maar nu gaat het van vanzelf.
Dank je wel Shirley voor de fijne gesprekken, tips en adviezen.

Narda

Inzicht en bewustwording over wat bij je lichaam past en het daadwerkelijk voedt. Voor mij was het programma van Shirley meer dan een andere kijk op voeding. Shirley kijkt mee en stemt af op je behoefte waar je op dat moment bent. Ik heb er geen strakke nieuwe levensstijl aan over gehouden, juist een paar goede veranderingen die zich echt hebben verankerd. Dankjewel voor je positieve en mooie gesprekken!

Lizzy Geurts van Kessel

Een gezond leven komt van binnenuit

- Shirley Brouwers