Plan je gratis intake hier
Contact

Super food koekjes

In voorbereiding op de nieuwe blog over voedingssupplementen, heb ik deze week super food koekjes voor je.
Volgende week komt er een nieuwe blog online waarin ik meer vertel over het gebruik van voedingssupplementen. Is het noodzakelijk om voedingssupplementen in te nemen, waarom wel of waarom niet en waar je dan zoal rekening mee moet houden.

Voor nu doen we het met deze koekjes, rijk aan de verschillende nutriënten zoals vezels, vetzuren, antioxidanten, mineralen en vitaminen.

SUPERFOOD KOEKJES

Ik zou ze gewoon eten als ontbijt. Een echte traktatie in de ochtend wat mij betreft. Omdat ik geen tussendoortjes eet, is dat ook een van de weinige (en de beste) opties om te genieten van deze heerlijke koekjes.

Ik maak de koekjes in voren, geniet er een of twee dagen van en de overige koekjes gaan de vriezer in voor later. Alhoewel er misschien wel meer mensen in huis mee willen genieten van deze koekjes.

INGREDIËNTEN
  • 85 gram havervlokken
  • 55 gram roggemeel
  • 75-100 gram rozijnen (laat ze even weken in warm water en vervolgens goed laten uitlekken)
  • 70 gram zonnebloempitten
  • 30 gram lijnzaad, gebroken
  • 1 el chia zaad
  • 1 tl kaneel
  • 1/2 tl bakpoeder
  • 1/4 tl zeezout
  • 1 banaan, gepureerd
  • 3 el gesmolten kokosolie
  • 3 el honing (optioneel)
  • 2-5 el plantaardige melk (of meer, afhankelijk van hoe droog of nat het deeg is)
BEREIDING

Verwarm de oven voor op 170 graden C.

Mix havervlokken, roggemeel, zonnebloempitten, lijnzaad, chia zaad, kaneel, bakpoeder en zout goed door elkaar in een grote kom.

Meng vervolgens de gepureerde banaan, kokosolie, honing en plantaardige melk er doorheen. Meng als laatste de rozijnen er doorheen.

Laat het geheel ongeveer 5 minuten staan. Op deze manier kunnen het lijn- en chia zaad het vocht opnemen en zorgen dat het een deegmassa wordt. Is je deeg te droog en dik, voeg dan wat extra plantaardige melk toe.

Neem een bakplaat met bakpapier of vet de bakplaat goed in.

Maak koekjes van 1 – 2 eetlepels beslag.

Bak de koekjes ongeveer 15 – 18 minuten of totdat de koekjes lichtjes bruin aan het worden zijn.

NOTES
  • Je kunt in plaats van rozijnen natuurlijk ook cranberry’s of ander gedroogd fruit gebruiken.
  • Heb je nog andere super food producten zoals goji bessen of pompoenpitten, dan kun je deze prima toevoegen of vervangen.
  • Dit product is lactose vrij, plantaardig, vegetarisch en vegan.
  • Mocht je dit product ook volledig gluten vrij willen maken, vervang dan het roggemeel door bijvoorbeeld boekweitmeel of amandelmeel.

Enjoy!

Wil je gezonde inspiratie & reminders via e-mail?

Voed jezelf met de juiste informatie
Liefs van Shirley

Wil jij je gezond, levendig en vitaal voelen?

We ontdekken samen wat jouw lichaam nodig heeft

Wanneer je met mij gaat werken zoekt je lichaam tijdens het proces zijn weg naar de juiste balans, waardoor jij fit thuiskomt van je werk, dus niet uitgeblust op de bank zit. Jij leert je lichaam kennen. Je leert jezelf kennen. Je ontdekt wat bij je past. Dat is waar mijn coaching op geënt is. Voor de rest van je leven.

Maak afspraak

All-in

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot ondersteunende online omgeving
  • 6 maanden begeleiding

€ 1250,-

Maak je afspraak

Uitbreiding (All-in)

  • Aansluiten op je All-in traject
  • 3 maanden extra begeleiding

€ 349,-

Restart

  • Je persoonlijk voedingsplan (All-in traject) opnieuw starten
  • 2 maanden begeleiding om je plan weer op te pakken

€ 249,-

Anderen die je
voor gingen

Je kunt inderdaad de regie met behulp van Shirley weer in eigen handen krijgen. Goed advies. 😃 Lekker eten wat goed is voor jouw lichaam. Je voelt je fit, opvliegers zijn weg. Er is bij mij een rust gekomen 3x per dag eten, wat voldoende is voor mijn lichaam waar ik zeker mee kan tennissen en mee naar de sportschool kan. En waar je ook nog van afvalt.
Ik ben super blij dat ik Shirley tegen ben gekomen en aan t ervaren ben wat dit allemaal met me doet. Ik ben happy🤩

Inge

Inzicht en bewustwording over wat bij je lichaam past en het daadwerkelijk voedt. Voor mij was het programma van Shirley meer dan een andere kijk op voeding. Shirley kijkt mee en stemt af op je behoefte waar je op dat moment bent. Ik heb er geen strakke nieuwe levensstijl aan over gehouden, juist een paar goede veranderingen die zich echt hebben verankerd. Dankjewel voor je positieve en mooie gesprekken!

Lizzy Geurts van Kessel

Omdat ik graag meer informatie wilde over mijn lichaam en welke voedingstoffen en producten voor mijn lichaam geschikt zijn ben ik via Shirley het Metabolic Balance groepstraject ingestapt.

Metabolic Balance vind ik een erg fijn plan omdat deze helemaal afgestemd is op mijn lichaamswaarde, er is voldoende ruimte voor improvisatie én je hoeft geen calorieën te tellen. Calorieën tellen is in de loop der jaren een obsessie geworden waar ik erg graag vanaf wilde. Meer rust in mijn lijf en mijn hoofd.

In het begin had ik nog best wel vragen, hoe kan ik het plan nu het beste in mijn leven integreren. Het groepstraject heb ik erg prettig ervaren omdat je kun sparren met andere, die ook mijn ervaringen en struggels deelden.

Shirley geeft veel bruikbare tips en informatie in haar online meetings, de online communitiy en in de online omgeving dmv werkboeken en informatie sheets.

Inmiddels heb ik mijn doel gehaald. Meer rust in mijn lijf en hoofd, gewicht verloren én mijn relatie met eten is verbeterd.

Dankjewel Shirley!

Ankie – 36

Ik vond de begeleiding van Shirley erg prettig. Ik ben dankzij haar tips en plan flink wat kilo’s afgevallen. Wat ik hier vooral fijn aan vind, is dat ik een nieuwe leefstijl heb gevonden die bij me past en die vol te houden is. In tegenstelling tot eerdere diëten waarbij ik toch snel weer op oud gewicht was. In het plan wordt gekeken naar persoonlijke voorkeuren en denkt ze mee als je producten niet lekker vindt.
Wat ik daarnaast fijn vind aan de begeleiding van Shirley, is dat ze meedenkt en goede adviezen geeft, laagdrempelig te benaderen is en snel reageert. Ook had ik klachten van mijn darmen, waar ze goede adviezen in heeft en adviseerde t.a.v. supplementen.
Al om al raad ik Shirley zeker aan voor mensen die graag willen afvallen, of juist hulp nodig hebben bij specifieke lichamelijke klachten en willen kijken welke invloed voeding daarop heeft.

J Cuijpers

Hele fijne begeleiding, uitgebreid voedingsplan. Goede aanvulling op mijn lifestyle doordat ik nu de juiste kennis heb verkregen over welke voeding nu het beste bij mij persoonlijk past. Of je al op de juiste weg bent met je gezondheid, als extra aanvulling of om je kennis uit te breiden, alles is prima. Zeer aan te raden!

Lisa

Ik ben erg tevreden over mijn behandeling bij Shirley Brouwers. Ze heeft me goed begeleid en was via laagdrempelig contact altijd bereikbaar voor vragen. De adviezen waren duidelijk en praktisch en hebben me concrete handvatten gegeven om zelf verder mee aan de slag te gaan. Ik heb de begeleiding als prettig en betrokken ervaren en ik zou het zeker aanraden.

Isa Van Der Putten

Een gezond leven komt van binnenuit

- Shirley Brouwers