Plan je gratis intake hier
Contact

Trauma’s en behoeften

Nieuwe dag met nieuwe kansen

Eigenlijk zoals iedere nieuwe dag maar er moet nu echt iets gaan veranderen. Dit voornemen heb je al zo’n jaar of vier en in tussentijd ben je in plaats van acht kilo afgevallen, vijf kilo aangekomen. *@#$%*

Het probleem is ook gewoon…. Of ja, wat is het probleem eigenlijk? Waar gaat het echt mis? Iedere dag neem jij jezelf voor dat je geen snoepje pakt uit de snoep pot op je werk en dat je de avond op de bank helemaal oké bent met een lekker kop thee. De chips of chocolade pinda’s zijn nergens voor nodig.

Waarom komt dat onbedwingbare gevoel dan boven? Dat gevoel van geluk ervaren en pure wellust. Het lijkt of er een soort automatische robot zit geprogrammeerd die ooit heeft bedacht dat je arm naar die snoeppot grijpt, naar dat wat je eigenlijk helemaal niet wilt eten maar toch doet.

Daarbij is het echt wel heel lekker op het moment zelf. Of ja, is het ook echt zo lekker of denk je dat je het lekker vindt? Soms kom je er ook geen wijs meer aan uit en lijkt het wel of er een ander persoon in je zit die gevoed wil worden.

Dat laatste is goed mogelijk, maar meestal is het geen ander persoon maar het kleine kind in je, de kleine jij. Dit klinkt misschien raar of totaal niet logisch maar op sommige momenten komt het kleine behoeftige kind in je naar boven. Dat is niet alleen bij jou, maar dat heeft zo goed als iedereen van ons.

Geen drama trauma’s of wat dan ook, maar gewoon een behoeftig kind

Als kind ben je behoeftig maar heb je vaak niet de middelen en mogelijkheden om dat waar je tegen aanloopt op te lossen. Althans niet in jouw beleving, in de beleving van jou als kind en met de mogelijkheden die je als kind hebt.

Dus als je als kind voor de eerste keer een chocolaatje proeft nadat je op je knie gevallen bent. En je ervaart een super lekker, zachte en romige smaak die ervoor zorgt dat je de pijn in je knie volledig vergeet, werkt dit fantastisch denkt je brein. Weet je wat, voor de volgende keer als ik weer pijn heb ga ik gewoon chocolade eten, dat helpt!

Als kind sla je deze beleving op in je harde schijf zodat je deze beleving niet meer hoeft te vergeten. Handig als je hulpbehoevend bent en niet weet hoe je bepaalde situaties moet oplossen.

 

Dus bij deze, dat helpt… totaal niet dus. Maar die beleving heb je wel opgeslagen. En het klinkt bizar misschien, misschien ook heel logisch, maar het is vooral lastig als je dit soort momenten en gedrag van jezelf niet herkent.

Zodra je dit soort patronen van jezelf weet te herkennen, wil het niet zeggen dat je het direct opgelost hebt, maar heeft het patroon al voor een groot deel minder functie. Als je dit volledig herkent, erkent en omarmt verliest het op den duur zijn functie en hoef jij geen chocolade meer te eten als je pijn ervaart.

Kun jij gewoon aan je dag beginnen zonder goede voornemens want de snoeppot blijft staan waar die staat, met de inhoud zoals die is, zonder dat jij er ook maar iets van hoeft te
pakken.

 

Dat scheelt frustratie, energie dips, nog meer honger en kilo’s. Alle reden om er mee aan de slag te gaan.

Wil je graag hulp bij het maken van de juiste keuzes als het gaat om voeding? Bekijk dan hier de mogelijkheden of maak direct je afspraak voor je intake gesprek (vrijblijvend).

Bekijk de mogelijkheden

Wil je gezonde inspiratie & reminders via e-mail?

Voed jezelf met de juiste informatie
Liefs van Shirley

Wil jij je gezond, levendig en vitaal voelen?

We ontdekken samen wat jouw lichaam nodig heeft

Wanneer je met mij gaat werken zoekt je lichaam tijdens het proces zijn weg naar de juiste balans, waardoor jij fit thuiskomt van je werk, dus niet uitgeblust op de bank zit. Jij leert je lichaam kennen. Je leert jezelf kennen. Je ontdekt wat bij je past. Dat is waar mijn coaching op geënt is. Voor de rest van je leven.

Maak afspraak

Werk aan jezelf

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Persoonlijke voedings- en leefstijl adviezen
  • 3 maanden begeleiding
  • 3 coachsessies in de praktijk of online
  • Persoonlijk supplementen advies
  • Optie tot: ondersteunend lab onderzoek (bloedonderzoek, mineralen, zware metalen)

1:1 coaching

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek, incl. bv. vitamine D en B12 (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot online community
  • 12 maanden begeleiding
  • 10 coachsessies in de praktijk of online
  • Optie tot: extra lab onderzoek (mineralen, zware metalen)
  • Optie tot: (voor)ouder heling/regressie sessie in de praktijk

€ 1.500,-

Leer meer

Versneld traject

  • Uitgebreide intake (online of op de praktijk)
  • Bloedonderzoek (in de praktijk)
  • Persoonlijk voedingsplan adhv bloedonderzoek
  • Toegang tot online community
  • 6 maanden begeleiding
  • 4 coachsessies in de praktijk (of online)
  • 5 bel-afspraken
  • Optie tot: extra lab onderzoek (bv. mineralen, zware metalen)

€ 995,-

Leer meer

Anderen die je
voor gingen

Gezonde voeding is ontzettend belangrijk, maar voor mij was het lastig om tussen al die gezondheidsadviezen, dieten, tips en nieuwe middeltjes het juiste te vinden. Shirley heeft mij daarin ontzettend fijn begeleidt, ze is betrokken, goed bereikbaar en creëert een gezonde relatie tussen voeding en lijf. Voor mij is het inmiddels een leefstijl geworden ipv een tijdelijke dieet, met de nodige gezondheidswinst! Ik vind het een aanrader voor iedereen!

Herma

Dankzij mijn persoonlijk voedingsplan en de motiverende gesprekken met Shirley voel ik me nu lichamelijk en geestelijk veel beter.
Veel meer energie en minder pijn (fibromyalgie), minder last van mijn darmen en overgangsklachten.
Ik wilde ook graag wat kilo’s kwijt. Uiteindelijk ruim onder mijn streefgewicht gekomen en dat ging nog moeiteloos ook.
Ik heb ook nog nooit zo gevarieerd en lekker gegeten.
Het was in het begin even omschakelen en goed plannen, maar nu gaat het van vanzelf.
Dank je wel Shirley voor de fijne gesprekken, tips en adviezen.

Narda van Vugt

Omdat ik graag meer informatie wilde over mijn lichaam en welke voedingstoffen en producten voor mijn lichaam geschikt zijn ben ik via Shirley het Metabolic Balance groepstraject ingestapt.

Metabolic Balance vind ik een erg fijn plan omdat deze helemaal afgestemd is op mijn lichaamswaarde, er is voldoende ruimte voor improvisatie én je hoeft geen calorieën te tellen. Calorieën tellen is in de loop der jaren een obsessie geworden waar ik erg graag vanaf wilde. Meer rust in mijn lijf en mijn hoofd.

In het begin had ik nog best wel vragen, hoe kan ik het plan nu het beste in mijn leven integreren. Het groepstraject heb ik erg prettig ervaren omdat je kun sparren met andere, die ook mijn ervaringen en struggels deelden.

Shirley geeft veel bruikbare tips en informatie in haar online meetings, de online communitiy en in de online omgeving dmv werkboeken en informatie sheets.

Inmiddels heb ik mijn doel gehaald. Meer rust in mijn lijf en hoofd, gewicht verloren én mijn relatie met eten is verbeterd.

Dankjewel Shirley!

Ankie – 36

Aanrader en life changing! Shirley heeft mij onwijs geholpen. Dankzij haar heb ik mij voedingspatroon kunnen aanpassen waardoor ik nu meer energie heb en beter in mijn vel zit. Weer terug leren luisteren naar mijn lichaam, zo belangrijk. Heel erg bedankt voor alle wijze lessen, tips en inspiratie!

Karin

Je kunt inderdaad de regie met behulp van Shirley weer in eigen handen krijgen. Goed advies. 😃 Lekker eten wat goed is voor jouw lichaam. Je voelt je fit, opvliegers zijn weg. Er is bij mij een rust gekomen 3x per dag eten, wat voldoende is voor mijn lichaam waar ik zeker mee kan tennissen en mee naar de sportschool kan. En waar je ook nog van afvalt.
Ik ben super blij dat ik Shirley tegen ben gekomen en aan t ervaren ben wat dit allemaal met me doet. Ik ben happy🤩

Inge

Shirley heeft mij heel goed geholpen. Nadat ze zich goed heeft verdiept in mijn bloedwaardes, goed heeft geluisterd naar mijn situatie en gerichte vragen heeft gesteld, heeft ze me concrete tips gegeven waar je echt wat aan hebt. Je merkt aan Shirley dat ze veel verstand van zaken heeft.

Doris

Een gezond leven komt van binnenuit

- Shirley Brouwers